Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/www/qrgenerator.cz/domains/instadp.cz/www/system/config.php on line 22
InstaDP.cz - Jak uspět na instagramu

Jak uspět na instagramu

Pokud patříte mezi nadšené uživatele této platformy, určitě jste alespoň na chviličku snili o tom být hvězdou instagramu. Ačkoliv je k tomu zapotřebí dost času, kreativity a znalostí, není nemožné udělat hvězdu z každého. Stačí proto udělat několik nezbytných kroků, které budete muset aplikovat na váš profil. Pokud se budete řídit do detailů radami, které si dnes řekneme, máte úspěch zaručený.

1. Náplň/obsah profilu

Pokud hodláte dobít svět instagramerů, budete potřebovat vytvářet pravidelně sdílený obsah, který zaujme nějakou určitou část publika. Pro příklad pokud jste fotograf, vystavujte své nejlepší fotografie v pravidelných intervalech. Pokud jste například nadšenec/kyně do make-upu přidávejte příspěvky s radami, doporučeními a také fotografie, kde svou vášeň ukazujete na sobě, či jiných osobách. Zkrátka je třeba vytvořit obsah, který bude zajímat určitou skupinu lidí. Z toho plyne, že nejdříve se zamyslete, na koho cílíte a jaký obsah budete vytvářet.

2. Popisky a Hashtagy! Hashtagy! A hashtagy!

Pokud si vás jiný uživatel vyloženě nenajde podle jména, nebo si nezaplatíte placenou propagaci, je pro vás jediná cesta jak vyjít na povrch právě hashtag. Pod každým novým příspěvkem tedy použijte co nejvíce hashtagů z dané oblasti, se kterou vaše fotka může souviset. Pozor! Pod každou fotkou může být jen 30 hashtagů, jinak se příspěvek zveřejní bez celého popisku. Dobré je i vyloženě na fotce označit související profily cizích lidí, či firem.

3. Lajkujte a sledujte konkurenci.

V případě instagramu se dá konkurence říkat komukoliv, takže lajkujte v každé volné chvilky jakékoliv fotky odkudkoliv a kohokoliv, protože z 20% (podle vašeho obsahu) se vám lajky i sledování vrátí, takže se dostanete do povědomí. Lajkujte i tisíce fotek denně a uvidíte ten okamžitý efekt!

4. Instastory

Pokud vás uživatel navštíví poprvé a uvidí, že máte nějaké to „storýčko“ přidané, zjistí, že jste aktivní profil a že vaší tvorbu chce sledovat. „Mrtvý“ profil nikdo sledovat nebude.

5. Placená propagace

Pokud chcete s okamžitým efektem získat co největší počet lajků, je nejlepší volba právě placená propagace. Jestliže tedy máte volné finanční prostředky, s chutí do toho. Placená propagace není ostuda!